Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

ZÁPAS DHL OSTRAVA - TOURS VB 14.2.07 HALA SAREZA

Vydáno dne 15. 02. 2007 (469 přečtení)
Ostrava hrála proti francouzskému mistru a my jsme byli s reportážním mikrofónem při tom.

17:35 hala Sareza v Porubě. Dva sympatičtí mladí muži ve skvěle padnoucích oblecích postávají před prvními řadami sedících diváků. "Tak jak to dneska vidíš Pavle" řekne příjemným hlasem první z reportérů. "Myslím, že budeme svědky vynikajícího představení, Martine"odpovídá neméně příjemným hlasem vyšší z obou reportérů. "Diváci se hlavně přišli volejbalem bavit a to je to hlavní." "Tak, Tak a o to hlavně jde." Blik! Pře střih do reality! První set už je v plném proudu a já ještě stepuji před halou. Hala Sareza totiž nemá dostatek parkovacích míst a tak musel Pavel zaparkovat svého forda asi dva kilometry daleko. Konečně však v dáli zpozoruji vysokou postavu a identifikuji ji jako Pavla. Vnikáme do dění zápasu ve střední části prvního setu. Ostrava "žabožrouty" válcuje a ti hrají dost zoufale. Po chvilce je to jedna nula pro DHL. Pavel tituluje Francouze "dřeváky", já však vyzývám k opatrnosti. Na hřiště vběhnou mladičké roztleskávačky a všechno zatím vypadá optimisticky. Srdcařský hlasatel rozpaluje publikum doběla svým fanatickým pokřikem "DHL, DHL".
blokTento "dobrý muž" snad v pominutí smyslů během třetího a čtvrtého setu snad čtyřikrát poplete skóre zápasu. Zlatý Einar! Zpět však k zápasu. Mužstvo DHL nastoupilo k druhému setu jako smyslů zbavené. Jako by ostravským volejbalistům, v přestávce zápasu na zšeřelé chodbě haly Sareza, snad dredatý francouzský nahrávač De Kergret ubalil jointa marihuany. Ostravským odešel příjem a nahrávka. Do té doby skoro bezchybný reprezentační univerzál David Konečný kupil z mizerných přihrávek chybu za chybou. Marně frenetické ostravské publikum vzývalo volejbalové božstva. Tours začalo dominovat snad ve všech herních činnostech. Pestřejší útok na síti, plachtící podání a rychle stavěné pevné bloky to byly hlavní zbraně Francouzů. Ostravané se snažili, ale upřímně řečeno na hráče francouzského mistra neměli. Sestava Tours byla vskutku mezinárodní, hrál tam Alžířan, Srb a dokonce Brazilec Sloboda. Což tuším znamená v češtině Svoboda. Ale dost lingvistiky, chtěl bych trochu zhodnotit hráče DHL Ostrava. Nejvíce mě zklamal slovenský nahrávač Juraj Zaťko, některé jeho přihrávky byly takové až "pondělkově naivní". Naopak určitě nezklamali David Konečný, Marek Tomáš a i oba Američané. Škoda že trenér Jaroslav Tomáš neposlal Tonyho Chinga do zápasu dříve.Nechci být škarohlíd, ale mám pocit že jsme ostravské borce mohli vidět na domácí palubovce naposledy. Protože výsledek tři jedna pro Tours jím moc velké šance do odvety nedává.I tak však klobouk dolu před tím co dokázali.Pro čučkařský web psavější půlka tvůrčího dua VraHa.

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz