Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

DETEKTIVKA NA POKRAČOVÁNÍ díl pátý

Vydáno dne 31. 07. 2007 (550 přečtení)
Zatím ve své detektivce jen vrším záhadu na záhadu. Slibuji, že už brzy začnu rozplétat jemné předivo mého příběhu. Takže se pohodlně usaďte, jste-li v práci dejte si kávičku a když jste doma třeba i něco ostřejšího. Klapka jedem!

Václav Močkoř seděl ve své zrekonstruované kanceláři a spokojeně podřimoval po vydatném obědě. Denní menu obsahovalo čočkovou polévku, vepřový řízek s bramborem a okurkový salát. "Jsme tak spokojen, ještě tak ponížit nějakého podřízeného a už mi nebude k úplné spokojenosti chybět nic." řekl si v duchu sám pro sebe. Zvedl sluchátko a znuděně promluvil." Zavolejte mi Holátka." Za několik okamžiků se už za dveřmi ozýval nejistý klepot. Dveřní panty zaskřípaly a jejich zvuk zněl trochu jako úšklebek. Což poměrně dobře vystihovalo situaci, která měla následovat. V místnosti se objevila rachitická postava a vykulená nervózní tvář inženýra Holátka. "Co si přeješ Václave?" zeptal se přiškrceně. "My si tykáme a od kdy!" řekl pobaveně Močkoř. "No tak to snad" oponoval nesměle příchozí "Co snad, abych se třeba někde nepřekecnul, inženýre Hulítko" schválně zkomolil jeho jméno Močkoř "Takže do konce týdne mi změříš uranidy pro ty Korejce."pokračoval Močkoř "Ale šéfe nemáme na ně vypracovanou metodu" opatrně oponoval Holátko. "To mě nezajímá, prostě to uděláš, to je rozkaz" vedl si svou Močkoř "A běda ti jestli se to opozdí jenom o minutu. V pátek ve 13:00 chci mít protokol na stole. A teď už běž nemám na ty tvoje věčné výmluvy náladu." ukončil svou řeč Močkoř. "To už trochu přeháníte pane magistře" bránil se překvapivě srdnatě Holátko. "Nic nepřeháním" vykřikl Močkoř a v obličeji silně zbrunátněl."Měl by jsi mi poděkovat, těžkou prací se napravíš úchyle." řval už dosti silně Močkoř. "Jestli nechceš abych všem vykládal, že šmíruješ ženské šatny a oblíkáš si spodní prádlo svých kolegyň, budeš dělat co ti řeknu. A teď už vypadni, udělalo se mi z tebe šoufl." ukončil nadávky Močkoř. Holátko jen svěsil hlavu a opustil místnost. Při chůzi po ústavní chodbě si sám pro sebe opakoval. "To mám za všechno, co jsem pro tebe udělal. Já tě zabiju Močkoři." Byl tak mimo, že si ani neuvědomil, že jsou jeho výhružky srozumitelně slyšet. V tom samém okamžiku přicházel kousek od něj po schodišti Hynek Bambas, který se vracel z důkladné obhlídky krytu. No vida Močkoř má zdá se dalšího "kamaráda" pomyslil si. A sám pro sebe se hořce pousmál.

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz