Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

DETEKTIVKA NA POKRAČOVÁNÍ díl devátý

Vydáno dne 21. 08. 2007 (599 přečtení)
Po dlouhé době přicházím s novým dílem, který nic moc neřeší, ale potřebuji se trochu rozepsat a dostat se do své bývalé formy. Slibuji že dál, už to půjde ráz naráz a moje dílko se pomalu blíží do finále.

Opuštěný počítač zářil jako maják ve ztemnělém moři ústavní internetové učebny. Www stránky tohoto typu jsou zakázány. Veškeré pokusy o jejich návštěvu jsou zaznamenávány. "Sakra, já bych se na to mohl..." zaklel Hynek Bambas. Konečně si tedy zadal do vyhledávače správný výraz Elvíra Močkořová a spustil vyhledávání. Začal se probírat nalezenými odkazy. Byly to desítky internetových stránek vědeckého charakteru. Po notné chvíli, strávené usilovným klikáním myši, našel konečně to co hledal. Popularizační server věnující se vojenství, upozorňoval na činnost československé polní nemocnice v padesátých letech během korejské války. Na tomto webu se spekulovalo o poslání jeho lékařů. Bambas tady objevil i jméno Močkořovy matky. Podle určitých domněnek autora článku prý doktoři prováděli pokusy na válečných zajatcích. Přičemž při nich různě experimentovali s jejich psychikou. Vše prý prováděli pomocí jakých si tajemných chemikálií. Bambasovo počáteční nadšení nad zjištěnými informacemi, bylo brzy zchlazeno přečtením podobného, ale serioznějšího webu. Zde se psalo, že zprávy o pokusech jsou pouze výtvorem bujné fantazie a pro jejich potvrzení chybí jakékoliv důkazy. I přesto začalo v hlavě bývalého policisty klíčit neidentifikovatelné podezření, že možná objevil něco, co by mu mohlo pomoci vyluštit tajenku záhadných úmrtí.

Opusťme teď na chvíli nevlídný ústav i s jeho tragickými tajemstvími a přesuňme se o pár bloků dále. U stolu v útulné kavárničce sedí žena středního věku. Náhodný pozorovatel by mohl z jejího těkavého nervózního chování vytušit, že nejspíše očekává návštěvu. Já jen dodám, že ne právě příjemnou. Blonďatá žena se zhluboka napila ze šálku své turecké kávy a pokynula na pozdrav příchozímu muži." Slečno Mařátková nepotěším vás, ale váš přítel vám byl opět nevěrný" promluvil muž a rozhodil na stůl hrst fotografií. Podle jeho řeči jste v něm jistě poznali soukromé očko. Laura Mařátková se na něj zprvu podívala podivně nechápavě a vypadala jako by byl detektiv snad průhledný a ona se dívala skrz něj. Pak se hystericky rozbrečela. Muž se začal chystat k odchodu "Promiňte madam že vám to připomínám ve vašem stavu, ale mám rodinu a z něčeho musím ty složenky zaplatit. Pošlete mi prosím v pondělí ten zbytek peněz na můj účet. Nashledanou!" rozloučil se soukromý detektiv.

Hynek Bambas právě přicházel k vrátnici, odpíchl si a pomalu opouštěl budovu ústavu. Venku ho nepříjemně překvapil hustý déšť, doprovázený silným větrem. Babí léto se loučilo a pomalu přicházel podzim. Bambas se zachumlal do svého letního kabátu a zabral se hluboko do svých myšlenek. Kdyby jeho pozornost nelétala kdesi vysoko nad ním, možná by si všiml osoby, která ho míjela v protisměru. Pod jejím deštníkem zářily trochu zplihlé, ale pořád dostatečně blonďaté vlasy.

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz