Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

ŽIVOT A DÍLO M.J. ČUČKARINA, ZAKLADATELE ČUČKAŘSTVÍ (DÍL TŘETÍ)

Vydáno dne 19. 10. 2007 (741 přečtení)
"Babí" léto mistrova života

Smrtí Stalina přišel Čučkarin o další záchytnou karabinu na strmé skále svého života. Aby se jeho další existence nezměnila ve volný pád, seznámil ho jeho přítel (umělecký vedoucí ženského armádního souboru Alexandrovny) Anton Sergejevič Stokurev se svou svěřenkyní Naděždou Ivanovnou. Čučkarin dosud neměl s opačným pohlavím valné zkušenosti. Jeho víceméně platonická láska k Leninově vdově Nataši Krupské, tolikrát propíraná ve společenském sloupku deníku Pravda, se nedá počítat mezi plnohodnotné. Více času věnoval mužské společnosti. Přesto můžeme nazvat jeho vztah s mladým baletním umělcem Igorem Zvonimírem Bukvičinem spíše otcovským. Je pravda, že měl Michail Jefimovič, ve svých osmašedesáti letech, na děvčata ještě dost času. Cosi hluboko uvnitř nitra, ale našeptávalo, že mu v milostných záležitostech pomalu ujíždí vlak. Poněvadž však vlaky v Rusku jezdí poměrně dlouho viz. Bajkalsko Amurská magistrála, měl ještě pořád času dost. Jen pár měsíců po seznámení se stala Naděžda Ivanovna jeho ženou. Měli spolu tři děti. Zlí jazykové tvrdí, že ani jeden z potomků nebyl Čučkarinův. Jak však sám mistr se svou nádhernou lidskostí říkával: " Dítka černá, žlutá, bílá, pro mě budou všechna milá"

Když si Čučkarin urovnal své soukromé záležitosti, vrhnul se náruživě do vymýšlení a organizování velkého množství sportovních akcí. Mezi jeho organizátorské majstrštyky patřilo pravidelné organizování přátelských utkání mezi hokejisty sborné a Československa. Součástí těchto akcí byly i pravidelné družební večírky, při kterých tekla vždy vodka proudem. Po jedné takové divoké pijatice, která se uskutečnila přímo v areálu zimního stadiónu Lužniki, byl Čučkarin svědkem této scény. Namol opilý vynikající československý hokejista Karel Gut se vypotácel z dvířek střídačky přímo na ledovou plochu. Zde se natáhl jak dlouhý tak široký a ošklivě se pozvracel. Přivolána byla ihned místní uklízečka. Ta začala mopem uklízet znečištěné místo. Mezitím správce stadiónu táhl po břiše do němoty zpitého Guta. Protože nebyl schopen jeho metrák živé váhy uzvednout, zvolil tento poněkud nedůstojný způsob odklizení naší hokejové legendy. Aby se mu náš pozdější předseda hokejového svazu lépe posouval, čistila mu jako hlemýžď cestu svým pometlem sovětská "uborščica". Do toho vykřikovali Gutovi ruští kumpáni z "mokré čtvrti" posměšně"Kárlik, Kárlik". Michail Jefimovič dostal geniální nápad, který ihned předvedl přihlížejícím. Je jen tragickým řízením osudu, že byl mezi nimi i jeden pozorovatel z Kanady. Tak vznikl dnes tak populární sport curling (kárling). Pokračování příště.
seriózní předseda hokejového svazu byl v mládí pěkné "kvítko"

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz