Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola

Vydáno dne 29. 06. 2009 (5255 přečtení)
Důrazné varování pro vysokoškolsky vzdělané držitele pouhého "jedináčka" a možná i ty co na něm právě pracují. Dobře si rozmyslete, zda budete číst dále. Pokračování je jen na vaše vlastní nebezpečí.

Obec Babice u Třebíče není známá jen nechvalně známým masakrem místních komunistických funkcionářů v roce 1951, rozebraném v jednom z dílů "Třiceti případů majora Zemana", ale není známá ani existencí neuvěřitelné internetové postavičky JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryka Laholy. Ten totiž žije v obci stejného jména, ale ležící poněkud více na východ a to Babicích u Uherského Hradiště.

Nezaměstnaný Henryk Lahola obývá se svou matkou rodinný domek. Jako silně věřící člověk žije neobyčejně skromně. K jeho malinkým nectnostem patří řízení zánovní Lady. Mohl by to být docela nezajímavý starý mládenec, kdyby nedisponoval výbušnou zbraní a tou jsou v jeho případě, graficky neobyčejně odpudivé, osobní webové stránky. Věren pověsti nemajetného člověka spravuje pan Henryk své stránky z počítače místní knihovny. Vyzbrojen tučným fontem Arial, Lahola dogmaticky brojí proti všem hříchům tohoto světa.

Zdůraznil bych jeho boj proti homosexualitě a návrhy její léčby. Vůbec v oblasti sexu se pan Lahola vymezuje mnohdy ostřeji než samotná katolická církev. Představuji si, že jeho názory mohli kdysi sdílet tak maximálně představitelé jezuitského řádu. Jeho specialitou jsou jakési "Pastýřské listy" adresované imaginární osobě Martinovi. ( Pro ty co neví co to takový pastýřský list je. Přirovnal bych ho k takovému "Příkazu ředitele" akorát že Hapalův podpis uvedený pod takovým dokumentem v tomto případě nahrazuje ten papežův. Otec všech křesťanů v něm obvykle kritizuje lidské hříchy a poklesky)

Náboženství však není jedinou Henrykovou fascinací. Další neméně důležitou posedlostí je zdůrazňování své vlastní geniality, odrážející se v jeho čtyřech akademických titulech. Ať už v textech nebo fotografiích kde často figuruje obklopený svými fetiši vysokoškolskými diplomy Karlovy univerzity.

Malá ukázka z webu: Já kdybych byl takový ubožák, že bych měl pouze jednu jedinou vysokou školu, nebo dokonce pouze jeden jediný vysokoškolský akademický titul, tak bych se tak velice styděl, že bych se asi přepadl pod zem! A pokud i ne, tak celkem jistě bych se styděl tento osamocený titul vůbec uvádět před svým jménem, neboť tím bych pak konkludentně fakticky přiznával, že jsem natolik mentálně retardovaný, že jsem se ve své ubohosti zmohl pouze na vystudování jediné vysoké školy nebo dokonce pouze získání jen jednoho jediného akademického titulu. Ovšemže vím, že v České republice i na Slovensku je mnoho "géniů" kteří si myslí, že spolkli všechnu moudrost světa a hrdě se chlubí se svým ubohým jedináčkem před svým jménem (vysvětlivka: pojem "jedináček" znamená - jediným titulem inženýra, magistra anebo dokonce pouze jediným titulem bakaláře). Tyto nuly si myslí, že jsou bůhví kdo, a přitom ani netuší jak velice se v mých očích zesměšňují!

Z mnohdy ne příliš přesvědčivého užívání českého jazyka vyplývá, že je maestro Lahola polovičním Slovákem. O Laholově chorobném lpění na svých titulech, vypovídá i následující ukázka, kde popisuje příhodu ze svého dětství: "Bylo po poledni a všechny "Čiči" byli právě po vydatném dobrém obědě úplně přesyceny a s plnými žaludky spaly. Je určitým paradoxem, že ač tříletý JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola se velice bál zuřivého vlčáka Bojara strýce Pepy, tak z veliké, ba dokonce vůbec té největší "Čiči", která byla nepochybně mnohem větší a silnější než Bojar se paradoxně nebál. A tato největší "Čiči" s přeplněným žaludkem pouze ležela na levém boku a spala, Když do klece vlezl tříletý JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola "čiči" ho ignorovala. Popošel blíže k "Čiči" a začal si hrát s jejím chvostem. Veliká "Čiči" otočila svou hlavu k JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryku Laholovi a unuděně ho pozorovala s naprostou lhostejností. Poté si tříletý chlapec, dnes čtyřicetiletý JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola popošel ještě blíž k veliké "čiči", sedl si na zem a začal ji hladit. Mezitím oba manželské páry si všimli zmizení tříletého JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryka Laholy a začali jej hledat, běhali pospolu a vyvolávali jeho jméno. Když přišli k mohutné kleci s touto velikou "čiči" JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola se ozval: "Tady jsem!" Všichni se zastavili rozhlíželi se překvapeně na všechny strany a ptali se: "Kde?" JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola im odpověděl lhostejně: "No přece tady!" Opět se všichni rozhlíželi na všechny strany, avšak pořád JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryka Laholu neviděli. "Kde tady si?" - tázali se zmateně. "No přece tady - jsem u Čiči!" - odpověděl jim tříletý JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola.

Názor na tuto šílenou osobu si udělejte sami. Já už nemám čas, jako člověk prostý vysokoškolského titulu, se jdu totiž přepadnout pod zem.

Osobní stránky Henryka Laholy

Happening na jeho počest část první

Happening na jeho počest část druhá

Happening na jeho počest část třetí (vlastní přepadení)

Happening na jeho počest část čtvrtá

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz