Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Perličky na dně

Vydáno dne 05. 09. 2009 (727 přečtení)
Každý člověk má ve svém životě kromě kopce smůly i své světlé chvilky. Takže se třeba i takovému notorickému nešikovi jako jsem já, podaří bez větší pomoci smontovat kuchyňskou linku. V příštích řádcích bych si chtěl posvítit na "světlé chvilky některých českých hudebních celebrit, jejichž další tvorba by většinou nestála ani za nejmenší zmínku.

Začnu hned nejtěžším kalibrem. Při vyslovení ex-člena kapely Lunetic Vaška Jelínka se každý fanoušek kvalitní muziky pokřižuje a desetkrát se pomodlí Otčenáš a Zdrávas. Já si však nedělám legraci, jeho písničku Vincent Van Gogh, z jeho prvního a asi navždy jediného sólového alba, opravdu považuji za příjemný poprockový song. Škoda že se Vašek už asi nikdy nezbaví stigmatu toho klučíka z Luneticu a myslím si, že už svou solovou pěveckou kariéru beztak zabalil.

Vašek Jelínek - Vincent Van Gogh

Další výtečník na holení je nezdárný synek slavného otce Jana Krause David. Ten na sebe zatím upozornil hlavně svým učinkováním v pořadu svého sploditele nebo sexuálně harašící písní "Zuzana", pomocí které se pokusil sbalit půvabnou slovenskou herečku Zuzanu Norissovou. Když se však do krocení jeho neotesaného a trochu ukníkaného hlasu vloží schopný skladatel, může vzniknout i docela pěkná písnička. Oskar Petr takovým skladatelem je a ústřední píseň k filmu "Účastníci zájezdu" "Nevinná" ukázala Davida ve výrazně lepším formě než doposud.

David Kraus - Nevinná

I když se mnou možná nebudou některé návštěvnice těchto stránek souhlasit, považuji Marka Ztraceného za zpěváka jednoho hitu. Před časem se začaly z rozhlasových přijímačů, linout tóny jeho hitu "Ztrácíš" a já jsem zpozorněl. Jsem tolerantní posluchač a mám v paži, že je něco doják jak kráva. Já slyšel hlavně výbornou popovou písničku. Želbohu, podle mého názoru, zbytek Markova stejnojmeného alba nesahá "Ztrácíš" ani po kotníky. Takovou směsku trudomyslnosti a ponouknutí typu "vezmi si provaz a jdi k lesu" jsem nerozdýchal ani já, známý bolestín a sebelítostník. Mára je však mladý, na Rock for people jsem ho viděl se slečnou, tak snad to bude příště lepší.

Marek Ztracený - Ztrácíš

Tímhle si už naběhnu definitívně, ale mám naštěstí zprávy, že nejmenovaná blonďatá slečna a velká fanynka této skupiny si to tady beztak nečte. Řeč bude o slovenských No Name. Igor Timko je jistě sympaťák a jeho vesměs rodinná skvadra dokáže ze svých nástrojů vykouzlit nejeden medový tón, přesto jejich hudbu nepovažuji za kvalitní. Hudba jak hudba, ovšem ty texty, ty texty. Perly typu "Lekná, pekná""Telo, onemelo" z kterých čouhá jejich účelovost jak sláma z bot. Zjednodušeně řečeno hlavně ať se to rýmuje. Přitom první velký hit této slovenské skupiny zněl tak nadějně.

No Name - Žíly

Skupina Clou je v této společnosti tak trochu neprávem. Jejich druhé album je již sice delší dobu bestsellerem "Levných knih" přesto je považuji za slušnou českou kapelku. Proč je zde zmiňuji? I oni totiž mají svůj hit s velkým H, který už asi těžko překonají.

Clou - Island Sun


Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz