Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

O nás

Velký říjnový Čučkařský turnaj 7.11.2009

Vydáno dne 11. 11. 2009 (1096 přečtení)
Čapkova sokolovna viděla největší událost od výstřelu Aurory...

Turnaj pro nás pořadatele a jedním dechem musím dodat, že hlavně pro mně, začal už zhruba tři týdny před datem jeho konání. To máte: zamluvit tělocvičnu, napsat pozvánku, obeslat týmy, neúspěšně lobovat za nižší cenu tělocvičny (díky Alešovi K. respektive jeho kamarádovi), nakoupit ceny, sehnat počítadlo, píšťalku (za zapůjčení obého velmi děkuji Lence D.), nechat vytvořit plakát (velké díky mému bráchovi za opravdu pěknou práci), komunikovat s pozvanými týmy, zajístit občerstvení včetně toho nešťastného guláše (o tom ještě později), hmoždinky, šroubky, pilník ... Pardón trochu jsem se nechal unést :-)

Nyní bych chtěl napsat pár slov k zúčastněným týmům. Zdravě nabuzený a notně posílený tým Krmelína v ničem nepřipomínal věčného otloukánka amatérských turnajů, alespoň jak si ho z dřívějška pamatuji já. Jako vždy silní a konsolidovaní Klofáci, pro něž není žádný míč ztracený, opět předvedli vysoký standart. Dalšímu družstvu bych se chtěl věnovat trochu důkladněji. Jde totiž o supernovu čerstvě vzniklou v našem amaterském volejbalovém vesmíru. Nejmladší tým Ďáblů shromážděný vedle jejich přirozeného vůdce Zdeňka, vypadal opticky velmi dobře (zvláště některá děvčata:-)). Pochopitelně řeč je zde hlavně o volejbalových schopnostech. Výsledek jejich snažení však trochu pokulhával za jejich pouze tušenými skutečnými možnostmi. Tento tým musí, podle mého názoru, ještě trochu dozrát. Datyně přijela z narychlo poskládaným mančaftem, horečně ještě doplňovaným na místě. Tady se marodka vyřádila nejvíce. Přesto veliký obdiv Lence D. a jejím spoluhráčům za její snahu a ochotu přijet. Díky Lenko!!! A to nejlepší jako vždy nakonec :-) Domácí tým díky Honzovi S. zase o malinko více připomínal "oldschoolové" Čučkaře. Podíl naší staré partičky dosáhl cca 30% týmu. Chlapci Aleš K. a Pavel Ch. jsou již sice taky právoplatní Čučkaři, ale patří spíše mezi tu novou nastupující generací, která ještě nezažila naše krásné výprasky z prvních amatérských měření sil. Co se týče ženského osazenstva týmu to bylo tentokrát prvotřídní. Dvě Hlučínské profesionálky Božena a Jana nás skvěle doplnily a stmelily.

Nebudu obšírně popisovat jednotlivé zápasy. Na závěr článku je uvedený rozpis výsledků a celkové pořadí, stejně jako odkaz na zdařilou fotodokumentaci. Musím pouze podotknout bylo to opravdu velice těsné a zápasy byly nesmírně vyrovnané. Kdyby jsme my kupříkladu uhráli set proti Klofákům, mohli jsme místo čtvrtí skončit druzí. Gratuluji vítěznému týmu Krmelína!!!

Po litém boji, vedeném v duchu fair play, jsme rozdali ceny (za pomoc při předávání a praktické realizaci turnaje na místě bych chtěl ještě poděkovat Honzovi S.), poté se někteří odebrali do svých domovů. My pořadatelé jsme si oddychli a šli jsme se umýt a poté občerstvit do hospůdky, kde se sešla silná veselá partička. Kamarádi Klofáci nám nesobecky rozlévali svou cenu, holky z Hlučína byly vtipné jako obvykle a bavil se i Martin řečený Malimes (kamarád z Hlučína). A zde začíná závěrečná tragédie celého dramatu. O guláši se totiž více mluvilo než se konzumoval. Začínaly mě brát mdloby, když mi číšník oznámil, že se nesnědla ani polovina mnou objednaných gulášů. Můj pokus proměnit se ve Vladimíra Menšíka z televizní mikrokomedie Bohouš, neměl valného úspěchu, snědl jsem toliko dva guláše. V době kdy píšu tento článek je už nebezpečí guláše zažehnáno. Přesto z toho plyne poučení pro začínající pořadatele amaterských turnajů. Hlavně pozor na počty gulášů, lepší jeden guláš v hrsti než patnáct na střeše nebo tak nějak:-).

Fotodokumentace z turnaje

Přehled výsledků a celkového pořadí staženo z www.viragfoto.cz
Skupinové foto staženo z www.viragfoto.cz


Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz