Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Colours of Ostrava 2010, pátek

Vydáno dne 09. 08. 2010 (748 přečtení)
Poslední dobou mi jde psaní nějak ztuha, ale první značně opožděná vlaštovka už naštěstí přilétla.

Už se vám jistě zajídá sladkokyselá chuť, typického produktu Znojemských zemědělců, kterou cítíte, v poslední době, na patře úst při návštěvě tohoto webu a určitě již toužíte po změně. Přicházím k vám s chutí a aroma exotických dálek. Tímto kulinářským úvodem jsem chtěl uvést svou letošní návštěvu hudebního festivalu Colours of Ostrava.

Mým prvním kompletním chodem letošních Barviček bylo vystoupení třineckých Charlie Straight. Jímž jsem dal, věren své pověsti mainstreamového posluchače, přednost před francouzským jazzmanem Ericem Truffazem. Charlie Straight mě rozhodně pobavili a ukázali vzestupný trend svých živých vystoupení. Příjemný poprockový song střídal další a překvapila i znalost textů u přihlížejícího publika. Bavili se posluchači a očividně i kapela. V závěru jejich setu se dokonce frontman Albert projel na dráze vytvořené z natažených lidských paží. Charlie Straight sice není žádná hudební moderna či genialita, ale chtěl bych se jednou dožít, aby z našich zkostnatělých rádií zněly aspoň takové neurážející a příjemné písničky jaké produkuje právě tato kapela.

Charlie Straight - Platonic Johny

Nevím zda je Steven Wilson hudební génius? Co však vím jistě, že je to velmi zručný multiinstrumentalista a výborný zpěvák. Stejně jako neméně zručný zbytek kapely mě o tom několikrát přesvědčil. Sáhodlouhé kompozice okořeněné až metalovými riffy, prokládali Porcupine Tree melodickými rockovými písničkami. Na závěr vystoupení zazněl i největší hit kapely Trains. Na bídné poměry festivalového nazvučení byl i zvuk Porcupine Tree pro mé ucho poměrně libý.

Porcupine Tree - Trains

Po skončení vystoupení Porcupine Tree jsem rychle přeběhl na Černou Louku. Pro úplné neználky Barev. Festival probíhá na dvou březích Ostravice a to na Černé Louce a na SlezskoOstravském hradě.

Kapela WWW není pro každého. Jejich depresivní, ale textově skvělé písničky doplněné agresivními beaty se nehodí jako kulisa ku žehlení. Kdo se však pozorně zaposlouchá objeví v nich silná sdělení. WWW na Coloursech vystoupili ve ztenčené sestavě, kterou tvořili textař,raper a tvůrce hudebních podkresů (beatů) Sifón (Ondřej Anděra) a jeho chorvatská paní starajíc se o vokály. Zazněla i Pikola ústřední píseň z filmu Pouta a posluchačsky zatím asi nejpřívětivější počin Véček. Vedle mě jsem při tomto songu zahlédl i režiséra Pout Radima Špačka. Tímto příjemně nervním vystoupením se špetkou existenciálních myšlenek jsem ukončil můj první den letošních Colours.

WWW - Míč

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz