Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Rychlé rande si tě nande

Vydáno dne 20. 10. 2010 (1148 přečtení)
Protože se v i v amatérských volejbalových kruzích začínají množit dotazy, typu. Zdalipak je ten mírně zakřiknutý introvertní krasavec a sympaťák zadaný, či snad ne? Pokusím se vám v dalších řádcích poodklopit pokličku tajemství. Nezlobte se, za můj možná někdy až příliš neuctivý tón popisu akce. Abych o této osobní záležitosti dokázal vůbec něco napsat, musel jsem, povolat do zbraně i kolegyni ironii. Možná že toho budu litovat, ale snad tímto článkem pomůžu lidem, kteří se chtějí seznámit. Snad mě i kolega a tvůrce webu neobviní z toho, že píši zase sám o sobě.

Každý svobodný možná i rozvedený muž v určitém okamžiku života zaslechne tóny tklivé zvonkohry mužských biologických hodin. Pivo v hospodě zhořkne o něco více a byt se zdá zase o trochu opuštěnější, prostý dětského křiku a vůní teplých večeří o vlídné tváři a žhavém klínu půvabné manželky, nemluvě.
"Jenom já zůstal jsem sám jak v plotě vůl a vůbec nevím.. komu zavolám" cit. Martin E. Kyšperský kapela Květy Vánoce bláto smetí.

Nemůžete se proto divit, že jsem se, jsa obdarován svou hodnou a starostlivou mateří, rozhodl k radikálnímu kroku. "Rychlé rande, Rychlé rande" tato dvě magická slova jsem si mumlal jako mantru za bezesných nocí. V pondělí kolem 18:00 jsem tedy nervozně postával před kavárnou na Jiráskově náměstí (Kuří rynek)."Ještě si to můžeš rozmyslet Martine! Ale kdepak, když už tady jednou jsem, tak bych měl koukat, abych tam byl a ne abych tam nebyl nebo tak nějak!" To vše se mi honilo hlavou.

Zahloubán do svých myšlenek a jako v horečnatém snu jsem vstoupil do "Jámy Lvové". Při letmém ohledání terénu, jsem však byl mile překvapen. Ženy a dívky toužící po seznámení vypadaly čistě a upraveně o některých bych mohl říci, že byly dokonce báječné. Zakořeněný blud, že musí žena, využívající služeb seznamovací agentury, vypadat jako nevzhledná osoba s pavučinou ve vlasech a knírem pod nosem značícím její neukojené sexuální pudy, byl rychle vyvrácen. Sympatický vedoucí v termitologii randevous jakýsi "Křen" z pořádající agentury nám vysvětlil pravidla takového seznamování. Na rozhovor jsme měli 4 minuty. Podle soudruhů sociologů z východního Německa prý za tuto krátkou dobu, dokážou dva lidé, rozpoznat vzájemné sympatie. Doporučená debata by měla být nezávazná, vyhýbající se příliš osobním tématům. Z pochopitelných důvodů nebudu uvádět jména mnou testovaných dívek.

První dívka se mi po letmém ohledání jevila poměrně sympaticky. Když však náš vedoucí Křen zazvonil na zvonec odměřující 4 minuty hovoru, pocítil jsem v mozku podivnou prázdnotu. Dívka se mě snažila vysvobodit, ale na můj vkus tak činila dosti nešikovně. Po mé zmínce o práci na ZÚ v oblasti měření ovzduší se mě začala ptát "Jaké je ovzduší v Muglinově? Jaké je ovzduší ve Vratimově?" V tuto chvíli jsem zalitoval, že u sebe nemám ročenku "Znečištění ovzduší 2009" vydávanou Státním zdravotním ústavem. Slečna se jistě snažila dobře, ale bohužel nemohla tušit, že měření ovzduší se dotýká jen mého chladného mozku, zato mé srdce patří poezii a spisovatelství. Ale jinak byla fajn. 4 minuty na rozhovor jsou fakt trochu málo.

Druhá děva prahnoucí po seznámení byla učitelkou angličtiny. Před učitelkami obecně jsem byl mými kamarády několikrát varován. Tato pedagogická pracovnice se mi však jevila sympaticky. Protože jsem byl stále v horečném snu, podoben Jeníku Radkinovi ze Šrámkova "Měsíce nad Řekou" , moc si z naší konverzace nepamatuji. V paměti mi utkvěl jen dívčin denní program, který obsahoval i zdřímnutí si u své babičky. Což mě zaujalo, protože babičku jsem měl také vždycky moc rád a začal jsem rozvíjet zajímavou teorii o potřebnosti odpoledního spánku a nostalgii po dětských lehátkách v mateřské školce.

Ale kdopak se to na mně usmívá u dalšího stolu? Široký úsměv a nepatrný ruský přízvuk sympatické dívky, původem z Moldávie, mě na chvíli vysvobodil z horečnatého snu. Začal jsem konverzovat čileji a slečnu má jiskrná konverzace snad ani moc nenudila. Protože jsem člověk spíše citového zaměření, který se mnohdy více řídí srdcem než mozkem, tato dívka z bývalého Sovětského svazu mě zaujala, ignoroval jsem přitom zlé myšlenky na houfy jejich příbuzných toužících po pracovních povoleních a formálních sňatcích.

Líbila se mi i následující dívka (zdravotní sestřička). Pro mě patrně nejhezčí dívka v sále byla také nesmírně milá, ale i o dost mladší.

To její kamarádka trpící trochu malomyslností "té druhé vzadu" si postěžovala, že ji většina mužů "polichotila", že vypadá starší. To jsem jednoznačně odsoudil jako hulvátství, ale musím přiznat, že opravdu vypadala starší.

Další dáma pocházela z Karviné a byla také sympatická. Jako jediná rozpoznala mou nevyspalost (důsledek bujarého zájezdu DDaM z Hlučína).

Další seznamující se žena byla maminkou pětileté holčičky. Proto byly její dotazy pečlivě formulované a nevím jestli ji mé blekotání dokázalo přesvědčit, že bych byl pro ni tím pravým.

Závěrečná dívka byla také sympatická a správně ironická k celé této seznamovací akci. Také jsem u ní vypozoroval určitou dávku mě tolik sympatické melancholie, ale mám obavu, že stejně jako u zdravotní sestřičky, bude na překážku rozdíl ve věku.

Už, už jsme se chystali odevzdat vyplněné dotazníky a trochu si zanadávali na tři nespolehlivé ženy, které nepřišly. Když se dvě ze tří nespolehlivých objevily ve dveřích kavárny. Tyto mimochodem moc pěkné holky (černovláska a blondýna) byly mystifikovány a včas neupozorněny na změnu času počátku akce. Někteří muži se snažili ještě narychlo loudit seznámení, ale dívky pochopitelně raději zvolily náhradní termín, s plným počtem mužů. Já jsem je chápal, protože jsem se ve stejné situaci ocitl asi před třemi týdny, kdy jsem se dožadoval seznamovacího večírku v opuštěném a zšeřelém klubu Atlantik a byl jsem upozorněn sympatickou servírkou, že byla akce pro malý počet přihlášených zrušena, na což jsem nebyl upozorněn. Ještě malá poznámka: Mezi loudícími muži jsem rozpoznal i Marka Ztraceného, když jsem ho pokusil perlustrovat, trapně se vymlouval, že žádného Ztraceného nezná. Takže pozor holky Marek jezdí na Speed Datingy do Ostravy!:-) I přes zmatenost pořádající agentury, hodnotím akci jako zdařilou a když už nic jiného, aspoň byla sranda. A všem lidem toužícím po seznámení rozhodně doporučuji.

PS: Tento dodatek píši až dva dny po akci. Bohužel nedošlo k žádné shodě, i když jsem pár dívek zaškrtnul. Pokud se ještě někdy zúčastním, musím se mnohem lépe připravit, mnohem lépe. Přistoupil jsem k této akci příliš lehkovážně. Taky malá kapka alkoholu by neškodila. Zdůrazňuji: Malá! :-)


Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz