Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

The Chariots of Air (Válečné vozy ovzduší)

Vydáno dne 25. 01. 2012 (675 přečtení)
Jde o velice volné pokračování psychologického horroru "The Audit"

Před tím než se objevily. Byl můj Kraj truchlivé místo. Pln úzkosti, nedobré místo k životu. Za dlouhých nocí, sotva rozeznatelných od temných jiter, se po mém znásilněném rodišti ozývaly tklivé symfonie dávivého kašle dětí a starců. Hotový Mordor. Pak se však zjevily. Už dlouho před tím než opustily konstrukční dílny, se ozývaly po kraji povzbudivé zprávy. Cizozemský buržuj se začínal třást ve svém zámku, vystavěném z utrpení místního lidu. I jemu se začalo špatně dýchat a začal poznávat pocity astmatického dítěte, zasaženého splodinami z jeho podniku. Poslední spravedliví vedeni chrabrou "Doktorkou" začali vylézat z ilegality, kde byli sílícím zlem zahnáni. Mohli si to dovolit. Měli v zádech mocného spojence... Válečné vozy ovzduší!!!

Evžen Svatý nebo též Svatý Evžen epištola MŽP ČR

Neměly to jednoduché. Hned po vyjetí z garáží, se staly lovnou zvěří servilního tisku, píšícího v žoldu Temného pána z východu. Jejich vrchní vozataj Ing. Křeček se málem zalknul pod náporem jedovatých slin těchto provinčních pisálků. Již vzápětí se však začínala objevovat jejich ohromná síla.

Bitva mohla začít. Ten den měl Ing. Gabriel Křeček slavnostní náladu a přednesl krátkou řeč. "Kolegové jste bojovníci světla a hlavně ohně. Ohně který spálí Temného pána z východu a jeho nohsledy. Osedlejte své válečné vozy, rozhodující bitva nastala." A se všemi podřízenými vozataji se bratrsky objal.

Pak se už rozjely na plný výkon a drtily všechno zlo. Jejich naměřené hodnoty se rozběhly do světa. Žalovaly a křičely o zaprášených plícních sklípcích, doutnajících PET láhvích, kolonách pomalu se rozjíždějících vozidel a buržojích z cizích krajů posílajících nám přes hranice nechtěná rekomanda dusivých plynů. Po dlouhých letech těžkých bojů dorazily až k "Hoře osudu". Obklopené továrnou pracujících otroků. Všechny tři vozíky se sjely do bojové formace. Mohutný prst se přiblížil ke klávesnici a v rámci online aplikace zmáčkl tlačítko "start". Z vozíků vyšlehl mocný plamen, který spálil "Horu osudu" i s "Temným pádem z východu". A to je konec příběhu milé děti. Pak už na světě zavládlo jen dobro. Zotročení zaměstnanci (už převlečení pěkně v bílém) se mohli rozběhnout vstříc světlým zítřkům nebo se jen, jako čerstvě nezaměstnaní, jíst radostně napást již zcela ekologické trávy. Aby posléze zjistili, že nám bylo pod příkrovem věčné tmy zatajeno, že máme vlastní moře.



Ukázka z filmu Chariots of Fire hudba Vangelis

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz