Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Michail Jefimovič Čučkarin a záhada oživlého soudruha díl třetí

Vydáno dne 14. 03. 2013 (918 přečtení)
Zpříjemněte si čekání na report z TONAK turnaje, dalším dílem dobrodružství z předválečné Moskvy

Motor staré fordky si spokojeně předl a Čučkarin se slastně zasnil. Podobné zvuky vydávala včera po schůzi v jeho bytě i soudružka Dlugopolná. Automobil odkoupil "pod rukou" od jednoho Američana z velvyslanectví a Dlugopolnou nalákal do svého budoáru na sbírku revolučních odznáčků. Po chvíli však vytrhla Čučkarina z jeho snění temná výčitka. Vzpomněl si na svou matku Mášu Stěpánovnu, toho času dlící v útulku pro starou a sešlou pracující inteligenci, která mu při každé z jeho zřídkavých návštěv, promlouvala do duše. "Mišo nepřeháněj to s těma souškama, najdi si jednu hodnou a pracovitou, ať ti nedojde*, šak ty víš co myslím. Ráda bych se dočkala ňoučat!"

Zaparkoval asi deset minut rychlé chůze od Rudého náměstí. Na Manéžním náměstí potkal starého Kuzmu Solomina. Ten už na něj z dálky mával a šibalsky se přitom usmíval. "Soudruhu detektive, soudruhu detektive, je to jen vaše!" řval na plnou pusu dobrosrdečný fousatý dědek. "Pššt, tiše!" sýkl mezi zuby Čučkarin "Díky, Kuzmo máš to u mě" pokračoval Michail Jefimovič a mimoděk si uhladil nalepený falešný plnovous.

Na Rudé náměstí vešel Iverskou branou! Pojízdný stánek zahlédl hned, překontroloval si plné várnice a vzápětí už nadšeně vykřikoval "Kvas osvěžující kvas!" Po třech hodinách bez jediného zákazníka, ho začal jeho zápal opuštět. "To je taky kardinální hloupost Kuzmo, prodávat chlazený kvašený nápoj začátkem března." pomyslil si Čučkarin. Vzápětí si vše v duchu zdůvodnil. "Nejsi tady kvůli kšeftu Michaile, pamatuj na to. No jo, ale potřebuji prázdnou várnici." pokračoval ve vnitřním monologu a mírně se zděsil.

"Soudruhu, Soudruhu!" cpal se mu neuctivě do myšlenek sbor dětských hlasů . Vzhlédnul a uviděl před sebou skupinku školáků. "Mladistvým neprodávám, jedná se o lehce alkoholický nápoj." Byli by jste hloupí a nezpůsobilí k budování socialismu." mudroval výchovně Čučkarin "Soudruhu odpadává vám plnovous." vyjádřil se konečně přesně jeden z pionýrů. "Vidíte to mám z pití alkoholu." zareagoval pohotově Čučkarin a plácnul hbitě po plandající "okrase obličeje" "A huš, huš omladino, beztak jste ještě nebyli v chrámu Vasila Blaženého!" Zmínka o turistické atrakci zabrala a děti se vydaly rychle jejím směrem.

Čučkarin si ani nestačil otřít pot z čela a už měl dalšího zákazníka. Bodrý chlapík s kulatým obličejem v koutku úst vtisknutou fajfkou byl ze strany podpíraný korpulentní ženštinou, na Čučkarina promluvil cizí slovanskou řečí - "Martiškoo dáme si ještě vodečku." zablekotal opile chlapík "Soudruhu jen kvas, žádná vodka!" promluvil příkře Čučkarin a pro zdůraznění svých slov zamával rázně ukazováčkem. Z nepříjemné situace ho naštěstí brzy vysvobodil kolemjdoucí milicionář, který zavolal směrem k jeho stánku " Soudruhu Gottwalde, pojďte soudruzi už čekají!

Zbytek Čučkarinovy směny se skládal výhradně z popíjení kvasu a navštěvování přilehlých veřejných záchodků. Hodinu před uzavřením náměstí, však i tak shledal dopití nádoby na kvas, jako zhola nemožné. Dostal spásnou myšlenku a za chvíli už rozléval zbylý chlebový mok ostraze mauzolea. "Díky soudruhu, Stalin ti to vrátí na dětech." poděkoval za oba strážné Stěpan Ukolov "Musím si dát pozor na tu pohlavní družbu se soudružkami, aby to bylo komu vracet." slíbil si sám pro sebe Čučkarin, přičem začal své tělo uvykat podivné pokřivené pozici ve vytřené a vysušené várnici. Občas nepatrně nadzvedl víko a opatrně vykoukl ven. Mauzoleum měl jako na dlani...

* Podle pozoruhodné teorie ruského sexuologa A.H. Kadastika - mají muži pro život k dispozici jen určité množství spermií a častým pohlavním stykem či masturbací je mohou spotřebovat.Kvas je lahodný kvašený chlebový nápoj, který je v Rusku, i v současnosti, mimořádně oblíbený

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz