Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Konkurz do AZ kvízu

Vydáno dne 28. 05. 2013 (1598 přečtení)
Ano, mluví ze mně trochu zhrzené ambice, ale jen trochu.

Znovu jsem se po letech rozhodl trošku rozfoukat uhlíky mé pomalu uhasinající mediální slávy. Pro svůj comeback před kamery jsem si vybral soutěž AZ kvíz. Kromě nějakého toho zviditelnění, jsem se taky chtěl dozvědět jméno či podobu tajemné persóny, která za touto mocnou TV soutěží stojí (na což velice správně upozorňoval v jednom rozhovoru již Roman Holý z kapely Monkey Bussiness) Tento lo fi televizní formát už totiž roky, trochu nepochopitelně, spokojeně tančí na hrobech plnotučných soutěží typu Riskuj či Milionáře. Posuďte sami -

Co je to za soutěž, kde můžete při velké smůle vyhrát asi 800 Kč. Když si od toho odečtete režijní výdaje na cestu plus nějaké to občerstvení. Vyplyne vám z toho nepříjemný fakt, že můžete po účasti v jednom kole této soutěže, skončit finančně v mínusu. Protože je však toto vědomostní klání na našich televizích skoro sirotkem, nemohl jsem jinak. V neposlední řadě jsem se těšil na možné setkání s dvěmi nádherně unylými veřejnoprávními figurkami Evou Machourkovou a hlavně Alešem Zbořilem. Toho jsem si zamiloval ještě více po jeho cameo roli v jedné epizodě Četnických Humoresek. Zde při nepokojích na vsi odvážně vykřikuje "Četníci jsou blbci!"

Proto jsem se vydal se svými kolegy (také mladými dynamickými odborníky v oboru měření ovzduší) brzo ráno na cestu směr Brno. Spolupracovníci mě vyhodili v Brně a pokračovali dále na Chomutov, kde měřili nemocnici. Po lahodné bagetce a italské kávě s příchutí karamelu, jsem se vydal na obchůzku města. Navštívil jsem Petrov, Zelný trh s divadlem Husa na Provázku a kostel sv. Jakuba s pomníkem francouzského vojevůdce Radvilla De Souches, zachránce Brna před obléhajícími Švédy. Vše jsem završil lahodným obědem, skládajícím se ze špenátové polévky, krůtího plátku se zapečeným lilkem a dvěmi StaroBrny.

Na tomto místě mohou vznikat určité spory zda byly dvě piva dostatečným katalyzátorem při chemické reakci

Martin Hanák + vědomostní konkurz -> balík peněz.

Po dalším bezcílném "blomcání" Brnem jsem konečně narazil na ČT Brno studio Typos. Sympatická vrátná mi ukázala místo, kde se již šikovali další spoluúčastníci konkurzu. Při povrchním ohledání těchto osob jsem vypozoroval, že tito lidé nejsou, pravděpodobně, partou s kterou bych chtěl vyrazit na noční tah. Ticho jako v hrobě, že by bylo slyšet spadnout špendlík. Nikdo mi neodpověděl na pozdrav.

Když si vzpomenu na konkurz do Riskuj, kde jsem se seznámil s jedním dosti podroušeným účastníkem konkurzu. Tento dobrý muž prohlašoval, že se přihlásil, aby o tom mohl mluvit v hospodě před chlapama. A po cca čtvthodině hodinového konkurzu do mě začal lavírovat, ať s ním jedu, že pro něho přijela autem sestra a díky ní stihneme krásně vlak na Moravu. O vlastním natáčení a spolusoutěžícím uvězněným, díky upadlé klice na WC, nemluvě.

Ale zpět k AZ kvízu. Sympatická vrátná mě zvolila velitelem, který měl ostatní potencionání spolusoutěžíci, dovést na vlastní místo akce. Želbohu tento fakt byl posledním světlým účinkováním mé osoby.

Po vstupu do místnosti nás přísně vypadající dramaturgyně seznámila s pravidly konkurzu. Všechna ta introvertní cílevědomá čeládka si posedala tak, že něco opsat, bylo zhola nemožné.

Pak to začalo. Dostali jsme formulář nadepsaný jednotlivými písmeny abecedy. Za úkol jsme měli doplnit ke každému písmenu slovo. Začalo to dobře Algoritmus, 1:0 pro mě. Zatím to bylo dobré. Jenže mozková temnota se začínala zhmotňovat stále více. A tak začala brzy mrzká dramaturgyně nebezpečně vyhrávat. B? Lázně na Lužnici, kde se ženil Petr Vok z Rožmberka. K...a kde se ten c.p, ženil? Existuje tolik míst spojených s Petrem Vokem, které znám. (Český Krumlov, Rožmberk, Hluboká, Třeboň...) a ti blbci si vyberou Bechyni. Díky bráchovi a googlovi! Vrcholem mého vědomostního zmaru byla otázka na P? Já vemeno, si nemohl ani zaboha vzpomenout na Ptakopyska. V hlavě mi zněly slova jako Papuga, Papua nebo dokonce Papugaj.

Nepříjemná ženština odmítala zopakovat nějakému nahluchlému "správci konkurzní prostaty" otázku.

Už pohled na můj sotva zpola zaplněný formulář, ve srovnání se zcela vyplněnými tiskopisy encyklopedických hujerů, mluvil za všechno. Byl jsem odejit a na cestu mi nechtěli dát ani můj test, ten prý si archivují. Takže asi tak... Ale výlet to byl pěkný, to zase jó.


Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz