Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Taneční neznamená špatná

Vydáno dne 25. 10. 2014 (721 přečtení)
Jak už jsem uváděl, brzy nám možná Youtube zpoplatní, a proto si ho do té doby ještě musíme užít. Takže po Colours navazuji dalším Youtube blogem.

Grunge doby kdy jsem chodil ve flanelové košili a vysokých botách a přísahal jsem na Nirvanu, Alice in Chains, Soundgarden a Pearl Jam (pořád je mám hodně rád) jsou ty tam. Přesto jsem se na staré roky nepřimknul k Pepíkovi Zímovi a dechuli, ale začínám poznávat kvalitu i v jiných žánrech! Ne že bych začal mít rád diskotéky, tady souhlasím s Frankem Zappou "Disko hudba slouží k tomu, aby se nudní a nezábavní lidé měli kde scházet, opít a následně rozmnožit.", ale taneční hudba a pop pro mě přestaly být sprostým slovem. Následující písničky nejsou žádné čerstvé novinky, ale bez uzardění můžu tvrdit, že patří v současné době k mým nejoblíbenějším, včetně rotace v mém MP3 přehrávači.

Přehlídku mých nejoblíbenějších tanečních fláků začnu písničkou "Waiting All Night" britské hudební skupiny Rudimental, kterou spolu s nimi nazpívala zpěvačka Ella Eyre (letos mimochodem vystoupila na United Islands of Prague) a navážu jejich dalším hitem "Feel the Love" tentokrát z hostujícím níže zmíněným Johnem Newmanem. A't se na mě Johny nezlobí, ale takový hit na svém debutovém albu "Tribute" přece jenom ještě nemá.

Těžko říct jestli jsou Frantíci M83, tak úplně, taneční kapela, ale o tom že jsou boží nemám pochyb a znovu to dokládám dvěmi vymazlenými kousky"Midnight City" a "Own the sky"

Hledáte hudbu pro bezcílné noční jízdy autem, doporučuji Kavinsky. Ti už se osvědčili jako průvodci Ryana Gosslinga ve filmu Drive. Je to v podstatě kapela jednoho hitu "Nightcall", ale ten stojí za to!Daftpunk jsou sami o sobě hodně zajímavá kapela a když se spojí s černošským géniem Pharrelem Williamsem, nemohl vzniknout než skvělý song "Get Lucky". Sice provařený, ale pořád skvělý. A mimochodem Pharell není opravdu jen popíkař, kdyby měl někdo zájem, ať si dohledá jeho bokovku N.E.R.D.Další páníčkové na holení "Foster the people" asi nejsou taneční určitě, i když na jejich největši hit "Pumped up kicks" by tančit určitě šlo!Lykke Li není taneční určitě, ale tak kvalitní pop, aby člověk pohledal! Lykke Li patří taky k největším facebookovým přáním jako účinkující na Colours!Empire of the sun jsou chlapíci, kteří si hrají na potomky Aztéků. Jejich největší hit "Common People" kupodivu nepřehlédla ani naše obvykle zkostnatělá rádiaA skončím jednou z mých nejoblíbenějších soulovek Cee Lo Green "Fuck You". Cee Lo byl letos na Hip Hop kempu a prý docela zklamal, ale tahle ta písnička mě baví neskutečně.


Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvořeno prostřednictvím phpRS - GNU/GPL redakčního systému. 

WebZdarma.cz