Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

O nás

Čučkařský Kloboučkový turnaj 2015

Vydno dne 24. 02. 2015 (769 peten)
Alespoň krátce o jedné vyhlášené akci.

Letošní ročník prudce prestižního turnaje vstoupí do historie dvěma světovými primáty! Zaprvé to bude jeho začátkem ve snových 11:00 ante meridian a zadruhé absencí vítěze, o tom, ale až později!

Již po desáté hodině začaly kolem naši volejbalové základny kroužit první houfy sportovních nadšenců. Hlučínským přátelům přijel autobus na Křižíkovu už kolem 10:20 a tak prozatím nevšímavě minuli Čapkovu Sokolovnu, aby se mohli v nejbližší hospodě potěšit prvním dopoledním pivem.

Mírně po jedenácté hodině už jsme, však byli na značkách a mohli začít hrát! Jako pořadatel jsem se zkušeně nalosoval do papírově nejsilnější sestavy! První dva zápasy, ze čtyř námi odehraných, byly jako z říše snů! Na co jsem sáhl, to mi vyšlo a celý náš tým (Já, Milan K., Martin J., Aleš K., Dan P. a Lenka M.) šlapal jako švýcarské hodinky! Soupeři pomalu vytahovali ze svých sportovních zavazadel osušky, za účelem brzkého vhození na palubovku! Avšak škoda lávky! Nějaký ten alkohol a hlavně otravné slunce svítící nám do očí, udělalo svoje! Přestalo se nám dařit a tak si družina shromážděná kolem Hlučínského rutinéra Pepy K. (Pepa K., Pavel Ch., Aleš z Datyně, Jana V., Zdeněk J., Hanka G.) vzala své dva ukořistěné sety zpět. Druhá remíza s družstvem kapitána Adama P. (Adam P., Roman, Mirek H., Verča T., Jirka M. a Peťa S.) způsobila absolutní rovnost bodů!

Protože se mi ani zaboha nechtělo počítat skóre a náš turnaj beztak proslul rovnostářskou symbolikou, rozhodl jsem se, že letošní volejbalové klání nechám bez vítěze a o ceny se podělí všichni účastníci rovným dílem. Po skončení turnaje jsme se odebrali na pozápasovou tiskovku do místní nálevny, spojenou s konzumací šampaňského Bohemia a sladkého lepidlového nápoje Squash!

Soupiska turnaje se sice rodila v krutých porodních bolestech, ale nakonec se, snad, vylíhla do obvyklé sportovní i společenské kvality! I přesto že se nás nakonec sešlo jen osmnáct, zahráli jsme si perfektně! Všem díky za účast!

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz