Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

O nás

Krmelínský kloboučkový turnaj 16.4.2015

Vydno dne 02. 05. 2015 (703 peten)
Dobre bolo...

Hned po příchodu na ÚAN číslo nástupiště 5 mě čekalo překvapení ve formě značného počtu dopravychtivých osob! Pravidelná ranní linka Ostrava - Hukvaldy vykazovala jasné znaky nezdravé přeplněnosti. Mezi čekajícími jsem identifikoval i skupinku zahraničních studentů z programu Erasmus. Jak jsem se později dozvěděl, důvodem tohoto faktu bylo konání Pálení čarodějnic na Hukvaldech. Protože naši cestující a dopravci ještě nedospěli na úroveň těch Indických a střecha busu tak zůstala lidským faktorem nedotčena, musel šofér už za zastávkou Hrabová Dřevoprodej vyvěsit na dveře cedulku "Vyprodáno". K tomu ještě pod fousy zamumlal cosi ve smyslu "A vystupovat před Hukvaldy jen na vlastní nebezpečí" Poněvadž mě protentokrát neuklidňovala svým hebkým a libým hlasem ani k neslyšitelnosti ztlumená Libuška Havelková, hlásící minule názvy zastávek, počala se mě pomalu zmocňovat nervozita. Během několika minut jsem vypracoval doslova na koleně (speciálně pravém) evakuační plán, který jsem přednesl svým spolucestujícím. S maximálním vypětím všech zúčastněných se mi podařilo, na zastávce Krmelín Benátky, vysoukat se z přeplněného spoje. Při nepřirozeném přetáčivém pohybu mi trochu brnklo v, již zmiňovaném, pravém koleni.

No co, měl jsem dost času si rozcvičit lehké zranění. Ocitl jsem se před místní halou již o dobrou hodinu dřívě, než měl být avizovaný začátek turnaje. Po telefonické konzultaci s doktorem Kolářem a s ad hok svolaným lékařským konciliem, jsem zkonstatoval své koleno, jako schopno podstoupení turnajové zátěže.

Místní ikona a pořadatel se nechal viditelně inspirovat novým trendem v pořádání turnajů. Když turnaj - tak kloboučkový! Když už nějaký pevný začátek - tak nejdříve v 10:00! Je s podivem, ale doslechl jsem se, že prý ještě existuje určitá, snad sekta asketů, kteří jsou schopni pořádat turnaje v 9:00 a snad i dříve (to už však v ilegalitě)! Já osobně uvažuji uspořádat příští Čučkařský turnaj s pružnou pracovní dobou! Tělocvična by byla objednána od 7:00 do 22:00 a družstva by se tvořila podle biorytmů zúčastněných. První by odehráli skřivani a navečer by si svou část zápasové porce odbyly sovy! Druhý den by se hrálo finále v neutrálním čase 14:00.

Zpátky však k turnaji! Jak už je u mě zvykem, co se týče vlastních zápasů, bude můj popis stručný. Jen se v tom tak trochu "poňimrám"! Ocitl jsem se v týmu vedeném mým starým známým Honzou z Krmelína! V našem spolku byl přítomen i Franta, Martin Janošek a dvě místní dívky! Skončili jsme nakonec třetí z pěti! První skončil tým vedený, místní variací Lorenzo Lamase, Ivem! Volejbalového svátku se zúčastnila pestrá směsice lidí! Byli zde Haťani, Hlučíňaňi, StaroBělani, Hrabovčani, Krmelani a i Ostravani reprezentování mou osobou. Vizionář Franta také připravil hravou formu občerstvení pod heslem " Vytvoř si svůj chlebíček". Velké díky Františkovi a jeho organizačnímu týmu za moc pěkný turnaj! Myslím, že si ho všichni hezky užili.

Podrobný popis pozápasové afterpárty přenechám svým konkurentům z Blesku a Aha. Něco jsem viděl a něco jsem se doslechl! Pod heslem "Gentleman má vědět, o kterých věcech by měl radši pomlčet" ji nechám bez komentáře. Zkrátka šlo o standartní Bakchanálie a ani naše pozápasové oslavy nebyly až do letošního "suchánkovského párty" vyjímkou!

Malé postesknutí na závěr! Není lehké být posledním svého druhu a snad se ke mě na nějaký příští turnaj někdo z Čučkařů připojí! Připadám si totiž někdy jako poslední Neandrtálec před vyhynutím v obklopení samých Homo Sapiens cit. časopis Epocha, který čtu rád na záchodě v práci


Aby těch přirovnání nebylo málo, přikládám ještě jedno, které taky hezky vystihuje mé sobotní pocity.

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz