Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

O nás

Michail Jefimovič Čučkarin a záhada oživlého soudruha díl sedmý

Vydno dne 05. 06. 2015 (879 peten)
V minulých dílech jsme se seznámili se sympatickým i když trochu voskovým V.I. Leninem. Lenin se nemůže smířit s nespravedlnostmi páchanými na jeho spolubojovnících z VŘSR a manželce Nataši a proto odejde ze skleněného sarkofágu umístěného v mauzoleu na Rudém náměstí. Při svém útěku zabije několik agentů NKVD, jejich kolegové jsou mu v patách. Všechny je však "přechytračil" veřejný detektiv M.J. Čučkarin. V jehož luxusním voze zatím Uljanov dorazil do "Ústavu pro přestárlou pracující inteligenci".

Překonejme však protentokrát dvouhodinový časový rozdíl a ocitneme se v nepřátelském imperialistickém velkoměstě!

Londýn brzy ráno...

Humprey Jones spal tvrdě! Od okamžiku co se stal příslušník britské tajné služby MI6 Jones dvojitým agentem, uplynulo už půl roku a druhá strana se zatím neozvala. Jeho nervozita se postupně změnila v dočasný pocit uklidnění. Kdyby neměl paměť jako slon, mohlo by se zdát, že na svůj nebezpečný úpis už skoro zapomněl.

Ostré zazvonění telefónu ho probralo ze slastného objetí Hypnóse. "Kerej kretén otravuje tak brzo" zaklel Jones a ještě v polospánku poslepu zašátral po telefonním sluchátku. Přiložil si ho k uchu a v tom mžiku se zcela probudil. Hlas na druhém konci telefonního vedení se ohlásil jako slečna XY z jednoho londýnského obchodu a oznamoval Jonesovi vyzvednutí objednaného zboží. Jones věděl, že jde o smluvený signál a že o nakupování rozhodně nepůjde, ale že se v přilehlé telefonní budce ozvou Oni!

Ačkoliv byl zkušeným tajným agentem cestu do Notting Hillu absolvoval jako ve snách. Vlastizradu zkrátka člověk nedělá každý den. V 11:20 už nervozně přešlapoval na rohu Uxbridge Street a Jameson Street. Přesně za deset minut zazvonil v typicky červené budce telefón! Jones ho zvedl. Muž ve sluchátku se představil jako Keržakov a promluvil k němu anglicky se silným ruským přízvukem! Už beztak autoritativně znějící agent NKVD skoro křičel, aby přeřval šum znečisťující mezistátní hovor.

"Potřebovali by jsem od vás malou službičku" "O co by šlo?""Byl už jste někdy v muzeu voskových figurín?" Jones vůbec netušil kde "nepřátelský" agent míří. "Naposledy jako dítě. Proč? Chcete snad objednat lístek? Bývá tam dost narváno! Ale panička ať nechá, protentokrát, svůj norkový kožich a papachu, raději doma." pokusil se o vtip Jones . "Máme tam nějakého člověka?" ignoroval jeho pokus o uvolnění komisního tónu hovoru Keržakov "Ne, ale určitě by to šlo zařídit!" Keržakov vylíčil Jonesovi svůj bizarní požadavek! U toho se v tom okamžiku začaly mísit obavy s pocitem pobavení! Keržakov se rozloučil se slovy "Důvěřujeme vám a hlavně vše proveďte diskrétně" a zavěsil. Jones si pomyslil " Ti Rusové jsou fakt dobří! Jak mám ukrást diskrétně voskovou figurínu Lenina!"Krádež srovnatelně "voskového" herce Roberta Patizóna, by měla v současnosti určitě větší šanci na úspěch, než odcizení voskového odlitku Vladimíra Uljanova v Londýně třicátých let! Stačilo by jen takové malé "Stmívání" a nikdo nepozná kdo je Patizón a kdo figurína!:-)

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz