Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

O nás

Colours of Ostrava 2015 čtvrtek

Vydno dne 21. 07. 2015 (830 peten)
Špinavou kritickou práci nechám zase všem těm Bezrům a podobným Vedralům a budu sem hlavně vkládat videa z Youtube! Čerstvě bych chtěl vzpomenout i hlavního hudebního kritika časopisu "Týden" Antonína Kocábka, kterého jsem během festivalu pravidelně potkával a mám pro něj i malou přátelskou radu "Tondo nejez ty bramboráky po 21. hodině už beztak máš značnou nadváhu." Kromě toho, nebyly v tom stánku, ani moc dobré, vím o čem mluvím.

Aby byl můj účet letošního hudebního menu kompletní, musím začít středečním koncertem Festivalu v ulicích. Hradišťan a Vlasta Redl s kapelou doprovázeni hostující ostravskou saxofónovou legendou Rudolfem Březinou a fenomenálním klarinetistou Michalem Žáčkem mě skvěle naladili na věci příští.Mým první čtvrtečním zastavením byli slovenští Longital. Ti jsou standartně výborní a ví to i Martin E. Kyšperský frontman Květů, kytarista Ladě Uvíra nebo opticky výrazný, již dříve vzpomínaný Tonda Kocábek, kteří si jejich vystoupení také nenechali ujít.Houpací Koně z Ústí nad Labem jsou neprávem opomíjené legendy a jejich set stál určitě za to. A věděl to i, světe div se, ve stínu stojící Toník Kocábek.Hlavní hvězda Bjork mě nechala docela chladným, což byl asi její záměr, protože měla celou dobu svého vystoupení obličej stylizovaný do sněhové vločky. Svou kvalitu její vystoupení určitě mělo, ale osobně jsem ho moc nepochopil. Potěšily starší kousky "Army of me" a "Hyperballad". Myslím si, však, že hlavně na druhou jmenovanou písničku už jí nestačily operované hlasivky.Mou čtvrteční hudební potulku ukončil Vláďa Mišík a Etc. Dlouho jsem se dohadoval, jestli jeho věrný hudební souputník houslista, Václav Hrubý ještě žije nebo ne, protože s Etc tentokrát nehrál. V neděli jsem ho náhodou zahlédl ve společnosti Vladimíra Merty, kterého zdá se doprovází. "Takže sorry Václave, určitě budeš žít ještě dlouho. A mimochodem vypadáš pořád stejně báječně zchátrale jako před třiceti lety."

A co na to Antonín Kocábek?

Dozvíte se zde...

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz