Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Co přinesou nové Colours of Ostrava 2016

Vydno dne 19. 02. 2016 (692 peten)
Každým rokem se těším jako malý Martin, až se zase v prostředku července ponořím do víru hudby. Letos to zatím vypadá na hodně vydařený ročník!

Of Monster of Men dokazují, že všichni Islanďané nemusí být, nutně, ufňukánkové, i když i ty jejich ufňukánky mám taky velmi rád viz. Sigur RosThe Vaccines jsem si přál už delší dobu, není to sice žádný hard rock, ale jejich nakažlivé melodie mají potenciál uhranout a ještě jsou to velcí vtipálkové!O 2 Cellos jsem se dozvěděl až v souvislosti s Coloursy. Když jsem je poprvé uslyšel spadla mi čelist! To bude pařba století a to nepřeháním. V ukázce 2 Cellos ukazují, že letos Zlata ušetřila za Prodigy. Kdo by se chtěl podívat na koncert z Puly, zjistí že, stejně tak, ti dva chorvatští chlapci dokáží nahradit U2, Michaela Jacksona, ACDC, Nirvanu, Green Day atp. Nejde však o žádnou lacinou kopii, ale o svébytnou interpretaci.Další skvělá věc, kterou jsem dříve neznal jsou kytarově zasnění Slowdive. Hodně můj "cup of tea"!Tame Impala jsem znal jen, jen podle názvu, ale těch pár písniček co jsem od nich slyšel na youtube, stojí za to a to i včetně klipů.Trochu romantiky nezaškodí v jakémkoliv množství. Letos ji bude reprezentovat britský písničkář s velice nezaměnitelným hlasem.Další příval romantiky tentokrát z Irska zajistí zatím poměrně neznámé firmy Kodaline.Andy Gonzales je elektronický mág, který už roky vystupuje se svým projektem M83! To že M83 uvidím a uslyším je pro mě splněním dalšího velkého snu.Nováčkové Nothing But Thieves jsou představitelé klasického rocku a přijedou do Ostravy z britských ostrovůUnderworld bych zase tak moc nemusel. Jsou dle mého názoru trochu za zenitem a na mě až moc striktně taneční! Ale když už letos budou, tak si na tu "Born Slippy" určitě počkám!Když k tomu připočtu ještě nějaké ty české kapely a i zahraniční, dosud neodtajněné, interprety bude to zase pořádná, i když velice příjemná, fuška!

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz