Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Nemusím moc Zemana, Aléé!

Vydno dne 15. 10. 2016 (988 peten)
POZOR MIMOŘÁDNĚ DEHONESTUJÍCÍ!!! AKTUALIZOVÁNO

Kdysi při počátcích mého psaní jsem se zařekl, že se budu vyhýbat aktivistickým článkům jako čert kříži. Avšak při sledování stále se stupňujících výstřelků toho věčně přiopiléhoo tvora, který se teď nějakou zvláštní shodou náhod, usídlil na Pražském hradě, jsem si řekl dost!

Takže si to shrňme...

Když se v roce 2016 poprvé volil prezident, byl jsem mírným příznivcem "ospalého Kárla". Po vítězství Miloše Zemana jsem však nepodléhal žádné panice, říkaje si "Aspoň to bude lidový prezident jeden z nás, rád se napije, občas mluví sprostě, ne jako Schwarzenberk, který je aristokrat a elitář. Kromě toho horší než ten podivín, co tam sídlil před ním, už být nemůže." Přitom už tenkrát někteří varovali a i v mé rodině se taková sýčkovská klika našla.

Prvním ukazatelem kam se bude hradní politika ubírat, byl Zemanův výběr spolupracovníků. Hradní mluvčí Jirka Ovčáček se, hned v prvopočátcích svého působení na hradě, stylizoval do role submisivního podržtašky a toho co bude "za Miloše tahat horké kaštany z ohně". Stejně tak se z něho stal přední bojovník proti tzv. Pražské kavárně! Zeman v něm nejspíše vidí svého náhradního syna, kterého mu jeho Ivanka nikdy nedala. Kancléř Mynář je stále bez bezpečnostní prověrky, aniž by to komukoliv na hradě vadilo. Co na tom, že ho na skoro žádné jednání nepustí, hlavně, že je to fajn chlápek z Valašska a Milošův kámoš. Poradce Nejedlý je zase známý svými silnými ekonomickými vazbami na Rusko. Takže to na koho bude hradní politika cílit, bylo nabíledni. Po pevném uhnízdění na hradě mohla velká show začít.Jako první to schytaly korunovační klenoty. Od dob říšského protektora Reinharda Heidricha nebylo nad insigniemi českých králů tak dusno! Českých národ se mohl v přímém přenosu jen tiše modlit, aby se na ně pan prezident, prožívajíci nejspíše "těžkou virózu" nevyzvracel. Plyne z toho ponaučení, že chodit na jednání na ruskou ambasádu, ve dnech plnění státnických povinností se rozhodně nevyplácí, už pan ministr Kočárník, by mohl vyprávět*.Potom přišly na řadu asi nejvulgárnější Hovory z Lán v historii našeho státu.Následovala Zemanova zmínka o fascinaci fašismem známého filozofa Ferdinanda Peroutky a jeho odkazování na článek v časopisu Přítomnost "Hitler je gentleman" Do současnosti nebyl daný text nalezen! Jirka Ovčáček ho sice, údajně, po večerech, stále hledá, ale těžko najde něco, co nikdy neexistovalo. Také soudní tahanice s vnučkou pana Peroutky, které se má hrad omluvit a dosud tak neučinil, jsou mimořádně trapné a nechutné.Pak však přišly i prezidentovy světlé chvilky. Jako dar z nebes se objevila v západní Evropě obrovská uprchlická vlna! Zeman se postavil pevně za svůj vystrašený národ, proti hordám sice, u nás, fiktivních, ale zato mimořádně krvežíznivých, uprchlíků. Zbabělý premiér Sobotka nestačil adekvátně reagovat. Co na tom, že Zeman jako prezident bez pravomocí, si může kvákat, co se mu zlíbí, zatím co Sobotka musí nějak s tou zlou EU koexistovat, svou pověst novodobého Blanického rytíře už Milouš neztratil. A tak Aeronet a ruské velvyslanectví přiložili pod kotel a internetové diskuze se zazelenaly vzkazy začínajícími jednotně "Zemana moc nemusím, aléé" a brigádničtí diskutéři v ruském žoldu začali vytvářet veřejné mínění a mohutně "plusovat" proZemanovské příspěvky.

Potom však následovaly další ostudy! Jeho dvě vystoupení na půdě OSN, kdy novátorsky nabádal velmoci k použití speciálních jednotek a dronů při potírání tzv. Islamského státu. Že jeho projevy dopadly na úrodnou půdu, dokazuje poslední útok Daesh, při kterém jeho bojovníci právě bezpilotní letoun plný výbušnin použili.

Odkaz

Pak si ješte dojel spolu s Vaškem Klausem pro ruské notičky, na konferenci pořádanou Putinovým mužem Jakuninem na ostrov Rhodos, místo, aby se jako zbytek civilizovaného světa jel poklonit památce držitele Nobelovy ceny a bývalého izraelského premiéra Šimona Peréze.

Jeho zpoždění na pohřbu bývalého slovenského prezidenta Kováče. Následované Ovčáčkovým obvyklým ,"vrtěti psem", tentokrát namířeným proti leteckým dispečérům, bylo poslední kapkou!Své pojednání tedy končím výkřikem "Stydím se za současného prezidenta ČR!"

*toho museli po jedné z prvních polistopadových návštěv Ruské federace, podle očitých svědků v Ruzyni z letadla doslova vynášet

Netěší mě to, ale můj článek má další dynamiku! Hrad už klesl na úplné morální dno, když se pomstil ministru kultury Hermanovi za setkání s dalajlámou, zrušením státního vyznamenání jeho strýci, jednomu z mála přeživších vězňů koncentračního tábora Osvětim! Vypadá to na další pěknou soudní kauzičku! Jak to mají na hradě rádi!

Odkaz

Aby byla moje obžaloba kompletní, ještě něco o Zemanově vztahu k Číně, kde se jezdí učit "Jak stabilizovat společnost"!

Odkaz

No konečně, zbylo trochu té hezké Zemanovy paranoie i na Ostravu! Zákeřná franšíza té Pražské tzv. "Ostravská kavárna" málem pozurážela paní Ivanku! Mělo se tak stát v Divadle Petra Bezruče na představení "Spalovač mrtvol", které se paní Ivana chystala navštívit. Ještě, že jim jejich plány zhatil hejtman v demisi Mirek Novák a nekalostem spolu s panem prezidentem udělali, protentokrát, přítrž! Z toho plyne ponaučení, že už není v současnosti pro pana prezidenta a jeho blízké bezpečno ani v "ocelovém srdci republiky"! Komfortně a plně v bezpečí se může cítit, už snad jen na náměstích v Orlové a Bruntále! Tam mu ještě lidé bezmezně věří a důvěřují!

Odkaz

Burleska opět pokračuje. Mlhoš už začíná patrně slepnout. Na oslavě 28. října přehlédl ve Vladislavském sále svého "oblíbence" amerického velvyslance Andrewa Shapira! Přiostřit mu jeho stařecký zákal, musel vedle sedící německý velvyslanec, který velvyslancovu účast potvrdil. Vše hezky glosovala na svém Twitteru manželka pana velvyslance. Cituji - "Some people are asking if my husband andyschapiro has the power to become invisible. Yes -- but only when there is housework to do." tady využiji svou skvělou znalost angličtiny "Někteří lidé se ptají jestli má můj manžel Andrew Shapiro moc stát se neviditelným. Ano - ale jen když jde o domácí práce"A dost už Milošu nebo brzy vyčerpám písmenkouvou kapacitu php editoru!

OdkazNesměle se už o aktivity "choré hlavy státu" začíná zajímat i tento muž!!!

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz