Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Různé

Milošovy hříšky, část druhá

Vydno dne 02. 02. 2018 (749 peten)
I když jak říkal pan Drahoš "Je to marný, je to marný" Rád bych dokončil své pojednání o křivárnách současného nájemníka hradu. Vyvaruji se nějaké krasomluvy. Je toho tolik, že je důležitější obsah než forma. A už dám zase na delší dobu s politikou pokoj. Slibuji!

Začal bych Zemanovým vztahem k Číně. Jeho čínský poradce z CEFC, který prý sídlí v kanceláři vedle Zemana, sice není úplně dokázán, ale i tak je jeho míra vazalství k Číně nezdravě vysoká. Jaký je tedy přínos jeho lezení do zadku této totalitní mocnosti. Když si odmyslím krtečka, nepříliš veliký. Číňani sice skoupili co mohli např. Slavii nebo pivovar Lobkowicz, ale neinvestovali zhola nic. Větší obchodní bilanci máme i s takových trpaslíkem jako je Holandsko než s ekonomickou velmocí Čínou. Vzpomenul bych také návštěvu čínského prezidenta Si ťin Pchinga v Praze. Ten si mohl připadat v ČR opravdu jako doma. Bojůvky jeho příznivců naverbované čínskou ambasádou, za přihlížení české policie, bezstarostně napadaly české demonstranty s tibetskými vlajkami. Pak si ještě dva policisté v civilu vynutili stažení tibetské vlajky z okna budovy v Praze Karlíně.

Zajímavá, hlavně pro občany Moravskoslezského kraje, je i ochota Hradu přiřknout, v záchvatu servilnosti, Číně status tržní ekonomiky a s tím spojený volný přístup na evropský trh, jejichž následkem by bylo zaplavení trhu EU dotovanou a levnou železnou rudou. Tím by došlo prakticky k likvidaci hutních podniků na Ostravsku, proti čemuž protestovali regionální politici od leva doprava. (od soudružky Konečné po Evžena Tošenovského a tehdejšího personálního ředitele Arcellor Mittalu Jana Rafaje)

Teď pár slov k takzvané lidovosti současné hlavy státu - Známý je jeho výrok z roku 1992 cituji " Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt"

"Skromné" je i celkové hospodaření Hradu, rozpočet byl za rok 2017 překročen o horentních 84 miliónů, což je nejvíce v historii novodobého českého státu. Můžeme se jen domýšlet, za co byla tato horentní částka utracena, když se Zeman a jeho početná suita na svých častých spanilých jízdách po krajích, nechává hostit z jejich rozpočtu. Což konečně činil i ve své kampani nekampani a proti čemuž protestoval např. hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

Papalášsky se chovají i Zemanovi pomocníci. Známá je nehoda současného nového protokoláře Vladimíra Kruliše, který se naboural, když jel nezákonně jako spolujezdec v policejním speciálu BMW. Hrad jak je jeho zvykem, notně dlouho mlžil a barvu přiznal až pod nátlakem. GIBS jak už je pravidlem, na nic nezákoného nepřišel.

Při oslavách padesátin prezidentova poradce Nejedlého, zase byla pro veřejnost uzavřena část Pražského hradu.

Dále bych přidal pár Zemanových názorových veletočů. Cituji - " Neuděloval bych milost nikomu s vyjímkou případů, kdy někdo umírá na smrtelnou nemoc. Avšak s vyjímkou případů závažných trestných činů, jako je vražda." A hned nato dal milost Kajínkovi.

nebo "Nejmenuji nikdy žádného politika, který se zapletl s STB" V kontrastu s tímto výrokem z roku 2013, je až dojemná současná Zemanova snaha, právě takového člověka Andreje Babiše do funkce dotlačit.

Netrpím nějakými přehnanými sympatiemi k bývalému premiérovi Sobotkovi, ale při Zemanově etudě s hulkou při jeho "demisi nedemisi" mi ho bylo až líto a styděl jsem se za Zemana, jako už mnohokrát!

Pár slov k Zemanovým vyznamenáním - Byl bych k současné hlavě státu nespravedlivý, kdybych mu neuznal i pár vyznamenání udělených po právu, ale i tak tady zbývá množství ocenění značně diskutabilních. Asi nejkontroverznější bylo vyznamenání udělené předlistopadovému ministru zemědělství Tomanovi. Tady Zeman otevřel pomyslnou pandořinu skříňku. Ve srovnání s vyznamenáním bývalého nomenklaturního kádra, jsou vyznamenání kamarádů úmělců F.R. Čecha, Trošky, Soboty, Hůlky nebo Renče, jejichž přínos pro českou kulturu je dosti zanedbatelný, slabým čajíčkem. Tito lidé se mu také za tato vyznamenání později revanšovali, ať už podporou nebo natočením předvolebních spotů.

Ještě pár krátkých poznámek -

Zeman jako velký přítel Izraele (jeden z jeho mála kladů) pozval v roce 2013 na předání státních vyznamenání známého antisemitu Adama B. Bartoše, toho si chtěl, mimochodem, za svého mluvčího zvolit i Zemanův velký podporovatel a neúspěšný prezidentský kandidát Petr Hannig.

Zemanův vlhký sen, setkání se s oblíbeným Donaldem Trumpem se omezilo na jednu fotku, kdesi na chodbě při Trumpem pořádané recepci. Návštěvu anglické královny, poznamenanou množstvím faux paux proti běžnému protokolu, radši nebudu komentovat.

Aspoň u Vladimíra Vladimíroviče najde Miloš vždy teplou náruč. O jeho servilním vztahu k Rusku se už toho napsalo moře, stačí si na internetu dohledat.

Otloukaný od "debilních" cit. novinářů (Bakaly či Babiše) našel Miloš svůj klidný přístav na TV Barrandov, kde mu jeho majitel miliardář Jaromír Soukup, zřídil dokonce adorační pořad na míru "Hovory s prezidentem"

Zemanovy možnosti ovlivnit přijímání či nepřijímání uprchlíků, jsou pochopitelně minimální a omezují se na lidové "je silný tak akorát na hubě". Přesto mu strach z nich, patrně, vyhrál volby. Výjev s vytlemeným Okamurou, stojícím při jeho oslavě vítězství, mě bude ještě dlouho strašit ve snech. Hořce vtipné je nejnovější přiznání maďarské vlády a známého "uprchlíkobijce" Orbána, z kterého si Zeman udělal jeden ze svých vzorů, o přijetí několika tisíc muslimských uprchlíků tak nějak na "tajňačku".

Zemanovo nepříliš dobré zdraví řešit nebudu, tady ať si udělá každý názor sám.

A na úplný závěr ještě taková humorná prkotina. Když se na hradě v Zemanově počítači objevilo dětské porno, tvrdil, že to byl útok hackerů na jeho osobu, až později se zjistilo, že se k němu proklikal sám.

Nemám svá tvrzení doložená v článku odkazy, všechno z toho co píšu, však lze dohledat pár kliky a zadáním příslušné Zemanovy levárny, lži atp. do Googlu. Určitě jsem ještě na hodně věcí zapomněl, až si na ně vzpomenu, doplním!

Bohužel šou pokračuje, například na povolebním večírku boxerskou vložkou soudruha Slezáka chránícího před novináři do němoty zpitého taky soudruha Rokytku. Ach jo! Экологическая обстановка в нашей стране зависит от бережного отношения к природы. прием бумаги позволяет сохранить наши зеленые леса.

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz