Fotogalerie na rajce.net
Cuckari.rajce.net - to je adresa všech nových fotogalerií Čučkařů. Už se tam můžete podívat na plážák a Mikuláše 07 a nově na Vratimovský turnaj 16.2.2008 a ještě nověji na turnaj v Datyni 29.3. 2008 a zatím nejnověji na výlet na Velký Rozsutec 8.5. 2008 a vůbec nejnověji fotky Z přechodu Jeseníků 2008 a dvakrát vůbec nejnověji Mikulášský večírek 2008 a novější než nověji Valentýnský turnaj ve Vratimově 2009. NOVĚJI NEŽ NOVÝ OLDŘICH TEDY NEJNOVĚJI PŘIDÁN JARNÍ TURNAJ V DATYNI 2009, Einiho fotky ještě doplním. Naposledy přidány fotky z Ruska
  Docházka
Sejdemse.net
  Z pod Martinova čepce

Něco málo nových limericků !

Mladá slečna ze Zvolena,
je moc krásně zaoblena,
když se houpe v rytmu diska,
až nad Tatrou se zablýska,
chlapy sráží na kolena.

Na hornickém učilišti,
poděkoval učeň klíšti,
Klíště řeklo za málo,
když se na něj přisálo.
Předvídajíc věci příští.

Na chemické škole
vytvořen byl Golem,
oxidační reakcí,
student si ho nechat smí,
náhodou šel kolem.

Ve zdravotním institutu,
žilo sedm liliputů,
chovali je na pokusy,
někdo to prý dělat musí,
expirační měli lhůtu.

A na závěr pár zlých slovíček z Pražské kavárny jejichž jsem přespolním členem :-)

V prognostickém ústavu,
spadl Miloš na hlavu,
trvalé má následky,
nepíšou to do Četky,
na šikmo má postavu.

Loňské téma Kapr letos před Vánoci vystřídalo téma Sob

Sobí divadlo


Copak sněžní sobi,
po večerech robi?
Okusují lišejníky,
jelenicí leští kliky.

Takhle tráví nudné chvilky.

Dofukují skrz ventilky,
svoje kola "Sobi".*

Jednou v dlouhé vánici
trklo jednu samici
a tak bystrá sobí roba,
přemluvila vůdce soba.

Co sobici napadlo?
Založí si divadlo!.
Postaví ho ze sušených bobků.
Napadlo tu chytrou robku.

A na jaro až sníh roztaje,
přistaví si foyer (foaje).

I když za polárním kruhem
tma je jako v hrobě,
na základním bobku skví se
"Věnuje sob sobě!"

* kolo značky Sobi 20
  Vyhledávání

Vyhledat text

Výsledky

DOBA BRONZOVÁ POKRAČUJE

Vydno dne 03. 04. 2007 (1424 peten)
31.3. turnaj v Datyni.

1. Jirka (Zábřeh)
2. Tonda (fotbalisti H.Datyně)
3. Čučkaři (čučkaři)
4. Pačanga (Lenka D. a spol.)
5. Hasiči

Předem svého článku bych chtěl poděkovat Lence D. za perfektní organizaci turnaje a všem družstvům za hru v duchu fair play. Ale k hodnocení našeho vystoupení. Jak už je naším špatným zvykem, trošku nám ulítl začátek turnaje. V prvních dvou zápasech které jsme sehráli z družstvy Zábřehu a Pačangy (družstvo vytvořené Lenkou D.), náš tým místy působil dosti bezradným dojmem. Byly to sice absolutně vyrovnané mače, ale hlavně v důsledku obrovského množství chyb a částečně i špatného postavení v poli jsme je oba ztratili. Náladu nám alespoň trochu spravil až zápas s místními hasiči. Výhra se slaboučkým soupeřem nás však neopravňovala k bezbřehému optimismu. Zápas s jakýmsi Tondou, což bylo družstvo spoléhající se hlavně na jednoho výborného smečaře, začal dobře. Pavel přečetl úmysl onoho smečaře a několikrát ho zablokoval. Ke konci jsme však znovu začali "jančit" a první set jsme ztratili. O druhém setu radši pomlčím, nejlépe ho vystihnou dvě slůvka "děs a hrůza". Protože bylo ještě dost času a Pavel se osvědčil jako schopný "ďáblův našeptávač". Tak Lenka D. jako hlavní organizátorka turnaje rozhodla o tom, že se budou hrát ještě zápasy o umístění. My jsme hráli zápas o třetí místo s Pačangou a konečně jsme předvedli alespoň trochu výkon na který opravdu máme. Důsledkem našeho zlepšeného výkonu bylo vítězství 2 ku 0. Naší cenou za třetí místo byla bedna Velkopopovických Kozlíků. Pak už jsme jen mimo soutěž hráli a hráli... A jestli jsme neumřeli tak hrajeme dodnes. Vítězem turnaje se nakonec stali naši družební přátelé ze Zábřehu. Jejich tým opravdu působil nejkompaktnějším dojmem. Nebudu se příliš pouštět do hodnocení našich hráčů a hráček, protože by to bylo příliš subjektivní, ale každý jistě uzná že našim nejlepším hráčem byl Pavel V. Dále bych chtěl připomenout výkon Petry G., který byl opět bezchybný a nad její úderovou elegancí se snad nepokochal jen člověk postižený zeleným zákalem. Snažili jsme se však všichni. Střídaly se lepší momenty s horšími. Nechtěl bych také zapomenout na naší fanatickou ultrass roztleskávačku Věru H. Její příspěvek k našemu utkání o třetí místo byl také nemalý. No a na úplný závěr velká pochvala pro Lenku M. za její skvělé toustíky. Věřím že jsme se takhle nesešli naposled. Takže zase v říjnu a listopadu.


Protože se píše dvacáté první století, tak ani náš web nechce zaostávat za technickým pokrokem. Proto jsme se rozhodli si pořídit elektronickou tužku. Věc bez které každý správný sportovní teoretik ani nevyleze z domu. A o rozbor jedné z našich výborných akcí jsme požádali významného volejbalového odborníka Havla Vraspíroviče.


Tým A podává, tým B nepřijíma nejlépe, i když jde míč na rozehrávače, jehož náhra se dá stěží nazvat ideální. Místo smeče následuje technický lob, který bere v poli zadní středový hráč A, vzorově přihrává nahrávači a ten opět výborně vyzývá směčaře k tvrdému útoku, což tento také dělá a nedává soupeři žádnou šanci.

Autor: Martin
Layout by iio based on layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvoeno prostednictvm phpRS - GNU/GPL redaknho systmu. 

WebZdarma.cz